Współpraca B2B

Zostań Partnerem LM PAY S.A.

Nasz model współpracy obejmuje bezkosztowe wdrożenie systemu finansowania, szkolenia i wsparcie marketingowe oraz cały czas rozwijany dedykowany, bezpłatny marketplace.

MediRaty

Uruchom u siebie system MediRaty – finansowania i płatności ratalnych dla kosztów planowanych usług

Uruchom u siebie system MediRaty – finansowania i płatności ratalnych dla kosztów planowanych usług

Daj Pacjentom większy dostęp do swoich usług dzięki umożliwieniu im bezgotówkowego zakupu i zwiększ obroty nawet o 60%Skorzystaj z naszych sprawdzonych rozwiązań i 10-letniego doświadczenia na rynku.

 • Finansowanie w wysokości od 500 zł do 30 000 zł ma formę umowy pożyczki z klientem i podlega przepisom ustawy o kredycie konsumenckim; środki są przelewane bezpośrednio do kliniki-usługodawcy przed realizacją usługi
 • Bezgotówkowy zakup usług w Twojej placówce. Korzystne warunki finansowania i płatności ratalnych to może być to, czego oczekują Twoi Pacjenci dzięki rozłożeniu płatności na raty zrealizuje łatwo plan leczenia i przejdą metamorfozę zamiast odkładać leczenie w czasie i leczyć się …na raty. Przekonaj się, że warto zostać naszym partnerem i dołącz do grona ponad 8 000 placówek medycznych w Polsce, które już korzystają z naszych rozwiązań
 • Współpraca jest bezpłatna co znaczy, że placówka nie ponosi żadnych kosztów związanych z finansowaniem udzielonym Pacjentowi (poza programem Raty 0%).
 • Wszystkie formalności związane z udzieleniem finansowania są po stronie MediRat a nie placówki – bo szanujemy Twoją pracę i czas! Nad obsługą Pacjentów pracuje telefoniczny zespół konsultantów od poniedziałku (8-20) do soboty (9-14).
 • W ramach umowy o współpracy zapewniamy dodatkowo: materiały marketingowe a dla najbardziej aktywnych zespołów także program motywacyjny i wsparcie promocyjne.

MediPay/MediKod

Uruchom u siebie system MediPay i MediKod – płatności odroczonych i ratalnych po wizycie/po wykonaniu usługi

Coraz więcej klientów korzysta z możliwości bezpłatnego odroczenia płatności za zakupy w sieci do 30 dni. A Twoi klienci jak przyjęliby możliwość odroczenia płatności lub błyskawicznego rozłożenia jej na 3, 4, 8 lub 12 rat za pomocą dwóch kliknięć na smartfonie? Bez gotówki i karty.

Wystarczy smartfon, którym klient potwierdzi transakcję, środki na Twoim rachunku pojawią się już na drugi dzień – od nas. Proste i wygodne. Z tego rozwiązania korzysta już blisko 5 000 placówek w Polsce i teraz możesz dołączyć do tego grona. Rozwiązanie umożliwiające klientowi rozliczenie zakupu Twojej usługi – przelewem do 30 dni (bezpłatnie) lub w ratach od 100 zł do 5 000 zł – zapoznaj się i zamów:

https://medipay.pl/dla-gabinetow/

Wypróbuj

Procedura „na próbę”.

Taka współpraca nie wymaga podpisania stałej Umowy a jej zasady są proste: wystarczy przygotować Pacjentowi plan leczenia wraz z kosztorysem i na tej podstawie wystawić fakturę pro-forma pok@mediraty.pl lub przekazać Pacjentowi, który ją do nas dostarczy.

Pacjent powinien skontaktować się z naszym Konsultantem, który przeprowadzi weryfikację zdolności kredytowej (podczas kilkuminutowej rozmowy telefonicznej pod nr tel. 22 266 83 70 pon.-pt. 8-20, sob. 9-14). Po pozytywnej weryfikacji i podpisaniu przez Pacjenta wysłanej kurierem Umowy ratalnej, placówka otrzyma środki bezpośrednio na swój rachunek, zwykle następnego dnia. Placówka nie ponosi żadnych kosztów związanych z finansowaniem udzielonym Pacjentowi.

Uwaga! Procedura na próbę dotyczy tylko systemu MediRaty i tylko usług medycznych (z wyłączeniem finansowania sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, okularów etc.).

Formularz – wypełnij i wyślij, nasz menedżer regionalny oddzwoni w ciągu 3 dni roboczych.

  Średnie obroty miesięczne placówki:

  Administratorem danych osobowych jest LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie (Lechicka 23a, 02-156 Warszawa), który przetwarza Twoje dane osobowe w celu skontaktowania się z Tobą zgodnie z Twoją prośbą. Pozostałe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci na mocy RODO prawach, dostępne są w Polityce prywatności.

  FAQ

  Taka współpraca nie wymaga podpisania stałej Umowy i jest prosta: wystarczy przygotować Pacjentowi plan leczenia wraz z kosztorysem i na tej podstawie wystawić fakturę pro-forma oraz przesłać ją do nas na adres: pok@mediraty.pl lub przekazać Pacjentowi.

  Pacjent powinien skontaktować się z naszym Konsultantem, który przeprowadzi weryfikację zdolności kredytowej podczas kilkuminutowej rozmowy telefonicznej pod nr tel.: 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14). Po pozytywnej i bezpłatnej weryfikacji i podpisaniu przez Pacjenta wysłanej kurierem Umowy ratalnej, placówka otrzyma środki bezpośrednio na swój rachunek, nawet tego samego dnia.

  Placówka nie ponosi żadnych kosztów związanych z finansowaniem udzielonym Pacjentowi.

  Wystarczy wydrukować, wypełnić i przesłać dwa podpisane egzemplarze Umowy o współpracy na adres:

  Dyrektor Sieci Partnerskiej
  LM PAY S.A.
  02-156 Warszawa
  ul. Lechicka 23A

  Po otrzymaniu przesyłki skontaktuje się z Nadawcą Menedżer Regionalny MFG SA w celu umówienia bezpłatnego szkolenia dla zespołu obsługi Pacjenta.lmpay

  Aktywny Partner nie ponosi żadnych kosztów z tytułu współpracy.

  Każdy wskazany przez Partnera Pacjent (imię i nazwisko, nr telefonu), który jest zainteresowany finansowaniem i płatnością ratalną:

  • zostanie bezpłatnie zweryfikowany w BIK
  • otrzyma szczegółowe informacje o finansowaniu i warunkach spłaty oraz indywidualną ofertę (ważną 30 dni)
  • Umowę ratalną dostarczy osobisty kurier, bezpłatnie – po jej podpisaniu przekazujemy bezpośrednio na rachunek Partnera środki na poczet zabiegu/leczenia.

  Partner otrzymuje bezpłatnie materiały marketingowe a najbardziej aktywni także wsparcie promocyjne m.in. na portalu www.pragnieniakobiet.pl.

  Zarówno dla lekarza jak i dla Pacjenta sprawy finansowe mogą być tematem drażliwym i unikanym przez obie strony dlatego często posługujemy się mottem:

  "Lekarz ma leczyć a Pacjent …nie rujnować swojego domowego budżetu."

  MediRaty zaspokajają potrzeby obu stron, które mogą skupić się na tym co jest najważniejsze: na leczeniu.

  Zostań naszym Partnerem! Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 22 266 83 70 (pon.- pt. 9-16) lub wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy – oddzwonimy w ciągu 1 dnia roboczego.

  To pierwsze w Polsce rozwiązanie w kategorii consumer finance, odpowiadające na specyficzne potrzeby Pacjentów, dedykowane klinikom stomatologicznym i innym podmiotom branży medycznej, klinikom medycyny estetycznej oraz klinikom weterynaryjnym w całej Polsce. Usługa zostało wprowadzona w 2010 roku przez spółkę Ratalnie.com SA (obecnie: LM PAY S.A.) z myślą o finansowaniu procedur stomatologicznych (szczególnie: drogich procedur protetycznych i implantoprotetycznych).

  Zasada działania systemu jest bardzo prosta. Łączy cechy taniej pożyczki bankowej i minimum formalności dzięki obsłudze przez telefon.

  Pacjent zainteresowany zakupem drogich komercyjnych usług medycznych lub weterynaryjnych, kontaktuje się telefonicznie z Konsultantem MediRat

  Konsultant MediRat podczas jednej kilkuminutowej rozmowy telefonicznej weryfikuje zdolność i historię kredytową Pacjenta, ustala poziom ryzyka kredytowego oraz uzgadnia z Pacjentem warunki finansowania, po czym wysyła do Pacjenta kuriera z Umową, natychmiast po podpisaniu Umowy, LM PAY S.A. przeleje środki bezpośrednio na rachunek Partnera (placówki, która realizuje usługę)

  Pacjent spłaca pierwszą ratę po ok. miesiącu od podpisania Umowy.

  Pacjent może całość kosztów zabiegu i wszystkich usług z nim związanych zapłacić w ratach, lub część kosztów pokryć z własnych środków a resztę sfinansować MediRatami. Wariant finansowania zależy od indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz od zdolności kredytowej na potrzebną kwotę.

  Po podpisaniu umowy o współpracy Pacjent może płacąc w ratach zakupić każdą świadczoną przez klinikę usługę lub procedurę lub zrealizować kompleksowy plan leczenia:

  • wszelkiego rodzaju zabiegi stomatologiczne, medyczne, medycyny estetycznej, rehabilitacyjne, operacje, konsultacje, kompleksowe plany leczenia etc.
  • wszelkiego rodzaju leczenie wraz z pobytem w szpitalu i rehabilitacją oraz pobytem w hotelu, jeżeli jest to w ramach jednej procedury i jednego podmiotu medycznego
  • pakiety rehabilitacyjne
  • sprzęt zdrowotny, rehabilitacyjny, protezy etc.
  • badania diagnostyczne, badania genetyczne
  • leczenie uzależnień
  • procedury i usługi weterynaryjne

  Podstawowy zakres Umowy o współpracy umożliwia Partnerowi medycznemu całkowicie bezpłatne świadczenie usług, zapewnia także bezpłatne materiały marketingowe.

  Szczegóły we wzorze Umowy o współpracy lub pod nr tel. 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14)

  W interesie placówki jest poinformować Pacjenta o możliwości finansowania i płatności ratalnej oraz umożliwić Pacjentowi bezpłatną weryfikację i przedstawienie niezobowiązującej oferty finansowania. Weryfikacja zdolności może dać Państwa Pacjentom zupełnie nową perspektywę do bardziej zaawansowanego i kompleksowego leczenia.

  Przykładowo: miesięczne zarobki „na rękę” Państwa Pacjenta, w wysokości 3 000 zł pozwalają mu uzyskać finansowanie na poziomie 29 000 zł.

  Placówka nie ma obowiązku udziału w formalnościach związanych z procedurą finansowania, pracownicy nie muszą niczego wypełniać itd. Tym zajmuje się specjalnie przeszkolony Konsultant telefoniczny, który podczas rozmowy:

  • omawia potrzeby Pacjenta
  • przeprowadza weryfikację Pacjenta w bazie informacji kredytowej
  • szacuje ryzyko kredytowe i ustala z Pacjentem szczegóły i warunki Umowy ratalnej
  • kieruje kuriera z Umową do podpisania w dogodne dla Pacjenta miejsce (np. na adres domowy)
  • po podpisaniu przez Pacjenta Umowy zleca przelew pełnej kwoty za zabieg na rachunek kliniki (Pacjent spłaca pierwszą ratę ok. miesiąc później)

  Ponieważ polscy Pacjenci nie są przyzwyczajeni do tego typu finansowania i płatności za usługi medyczne – w dobrze pojętym interesie Partnera jest skuteczne przekazanie takiej informacji każdemu swojemu Pacjentowi.

  Tak, praktykujemy takie rozwiązanie: Pacjent chciałby rozliczyć się w ratach, ale gabinet nie podpisał jeszcze z nami umowy o współpracy.

  Wystarczy, że gabinet prześle do nas (pok@mediraty.pl) fakturę pro-forma za leczenie Pacjenta, która zostanie opłacona przez nas natychmiast po pozytywnym zweryfikowaniu zdolności kredytowej Pacjenta i profilu działalności gabinetu.

  Główną zasadą systemu MediRaty z punktu widzenia Partnera medycznego jest przeniesienie całego ryzyka za opóźnienia w spłacie zobowiązania lub zaprzestania spłaty na LM PAY S.A. W takiej sytuacji uruchamiana jest standardowa, opisana w Umowie ratalnej z Pacjentem procedura windykacyjna, w którą Partner medyczny w żaden sposób nie jest angażowany, nie uczestniczy w niej.

  To jest niemożliwe. Jednak każdy przypadek jest indywidualny i analizowany przez nas bardzo dokładnie. Standardowo korzystamy z bazy informacji kredytowej BIK i analizujemy sytuację zawodową, materialną i rodzinną Pacjenta w aspekcie możliwości do spłaty bez zbytniego obciążenia domowego budżetu. Szczególnie, gdy w grę wchodzą drogie usługi.

  Gdy Pacjent otrzymuje w wyniku analizy kategorię „całkowity brak zdolności kredytowej” – jesteśmy przeciwni udzieleniu mu finansowania, także aby ochronić ich od ryzyka wpadnięcia w tarapaty finansowe. lmpay

  Jako instytucja z branży consumer finance zajmujemy się pożyczaniem pieniędzy, które powierzają nam m.in. polskie banki spółdzielcze. Nie finansujemy zabiegu Pacjentowi, gdy z naszej analizy wynika, że ryzyko spłaty jest zbyt wysokie – staramy się działać racjonalnie i w dobrze pojętym interesie Pacjenta.

  System płatności MediPay znajduje się już w ponad 12 000 placówek. Są to gabinety, kliniki oraz przychodnie o różnych specjalizacjach. Pełną listę placówek, w których możesz zrealizować płatność MediPay znajdziesz w specjalnej wyszukiwarce na stronie https://medipay.pl/

  Gabinet musi z nami współpracować i obsługiwać nasze płatności (mieć dostęp do naszego systemu). Standardowy limit zakupów różnych usług w systemie MediPay wynosi 5 000 zł, natomiast przy usługach stomatologicznych większość gabinetów ma limit 10 000 zł.

  Do limitu nie wliczamy zobowiązań ratalnych za pomocą systemu MediRaty (gdzie następuje pełna, telefoniczna weryfikacja zdolności i historii kredytowej).

  Gabinet po transakcji otrzymuje od nas całą kwotę za wykonaną usługę, natychmiast - na swój rachunek, a my oczekujemy jej spłaty od klienta, w sposób wygodny dla niego, czyli: w 1, 3, 4, 8 lub 12 ratach.

  Przy rozliczeniu płatności klient musi mieć smartfon z internetem, dowód osobisty potwierdzający jego tożsamość oraz, że jest obywatelem polski.

  Na smartfon klient dostaje informację o spłacie, którą zatwierdza SMS-em.

  Jeżeli zobowiązania klienta wobec nas nie przekraczają 5 000 zł (10 000 zł w przypadku usług stomatologicznych) klient może odraczać płatności w tym samym lub innym gabinecie aż do osiągnięcia tego limitu. Dodatkowo może uzyskać finansowanie do 30 000 zł w systemie MediRaty, które nie wlicza się do limitu.

  Z szybkiej formy płatności MediPay możesz korzystać aż do limitu jakim jest 5 000zł (10 000 zł za usługi stomatologiczne).

  Zastrzegamy sobie tylko prawo do weryfikacji w dostępnych bazach informacji kredytowych BIK czy KRD, pod względem zadłużenia.

  Nie, jedyne co musisz przy sobie mieć to dowód osobisty, żeby potwierdzić twoją tożsamość i smartfon, z którego SMS-em potwierdzisz, że zgadzasz się z nami współpracować, zgodnie z Umową.

  MediPay to system płatności za zabiegi, dostępny w wybranych klinikach i gabinetach w Polsce. Dzięki niemu możliwe jest odroczenie płatności i jej uregulowanie przelewem w terminie do 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożenie spłaty na 3, 4, 8 lub 12 rat.

  Z MediPay może skorzystać osoba, która spełnia poniższe warunki:
  polskie obywatelstwo, wiek 18-75 lat ,posiadająca przy sobie dowód osobisty.

  MediKod to 6-cyfrowy unikalny kod przypisany do nr PESEL, klucz do naszej najszybszej formy płatności za zabiegi stomatologiczne, kosmetyczne, weterynaryjne i wiele innych. Aby opłacić usługę przy pomocy MediKodu, należy najpierw pobrać go ze strony https://medikod.pl/ .

  Z MediKodu możesz korzystać aż do osiągnięcia limitu jakim jest 5000zł i nie masz u nas innych zobowiązań z wyjątkiem płatności za usługi stomatologiczne także nie przekraczające 5 000 zł.

  Tak, MediKod jest ważny przez 3msc. lub do chwili aż wykorzystasz limit 5000zł. Nieużywany przez ponad 3 m-ce MediKod możesz odświeżyć na kolejny okres przez link, który system wyśle Ci na telefon.

  Pełną listę placówek, w których możesz zrealizować zrealizować płatność za pomocą MediKodu znajdziesz w specjalnej wyszukiwarce na stronie https://medikod.pl/ Jest ich ponad 6 000 w całej Polsce. Bez problemu znajdziesz potrzebne usługi w każdym mieście: od stomatologicznych przez kosmetologiczne, medyczne, rehabilitacyjne po weterynaryjne.