Nasze atuty

lm pay

Specjalizacja i wieloletnie doświadczenie

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2010 roku.

lm pay

Ponad 12 000 współpracujących gabinetów i klinik

Ponad 40 000 Klientów.

lm pay

Finansowanie, płatności ratalne i odroczone

+300 kategorii usług medycznych, estetycznych, weterynaryjnych.

lm pay

Kompleksowość usług B2B

Rozwiązania finansowe, szkolenia, serwis, promocja.

Jak działamy?

Wspieramy tworzenie relacji między kliniką a jej Klientami

Łączymy interesy obu tych grup, skupiamy się na dostarczaniu dopasowanych, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań i usług.

  • Pacjenci mogą wykonać potrzebne zabiegi szybciej i bez obciążania domowego budżetu – dzięki dostępowi do dedykowanych usług finansowych.
  • Obsługa kliniki nie jest zaangażowana w proces finansowania lub jest w minimalnym stopniu, dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym.

Zapewniamy pełen wachlarz gotowych produktów finansowych dla Pacjentów

Do klientów indywidualnych kierujemy takie rozwiązania, jak: system finansowania MediRaty i płatności odroczone MediPay. Jednym z naszych celów jest skrócenie czasu obsługi finansowania do kilku sekund.

Partnerom udostępniamy bezkosztowo nowoczesną technologię, szkolenia, narzędzia i serwis.

Placówką współpracującą opiekuje się bezpośrednio menedżer regionalny a dodatkowym wsparciem jest Opiekun online.

Budujemy relacje i jesteśmy zawsze na “wyciągnięcie ręki”

Wspieramy placówki różnej wielkości, w całej Polsce. Nasi przedstawiciele regionalni i konsultanci telefoniczni są do dyspozycji 12h dziennie i chętnie udzielają potrzebnych informacji. Nie zapominamy, że kontakt z człowiekiem ma większą wartość, niż kontakt z botem - tak w przypadku Pacjenta jak i kliniki partnerskiej.

Zaufali nam

Misja

Opieramy się na przekonaniu, że lekarz powinien móc skupić się na leczeniu a Pacjent nie rujnować domowego budżetu. Wierzymy, że prawem każdego specjalisty jest koncentracja na działaniach, do których został powołany i do których ma najwyższe kompetencje. Prawem Pacjenta powinien być wolny wybór i wszelkie bariery powinny być, w miarę możliwości usuwane lub minimalizowane. Szczególnie, gdy w grę wchodzi poprawa zdrowia, samopoczucia i ogólny dobrostan, kwestie finansowe nie powinny być przeszkodą. Metody płatności powinny być wygodne, proste, cechować się elastycznością.

Holistyczne podejście rynkowe opieramy na 3 filarach:

Wspieramy specjalistów w ich codziennej pracy.

Wyposażamy gabinety i kliniki w bezkosztowy, kompletny zestaw metod i narzędzi, które pomagają skupić się im na świadczeniu podstawowych usług na najwyższym poziomie, zdejmując z ich barków szereg dodatkowych zadań i formalności.

LM Pay

Znosimy bariery i ograniczenia

Atrakcyjne formy finansowania pozwalają klientom korzystać z usług medycznych i estetycznych dokładnie wtedy, gdy są im najbardziej potrzebne.

LM Pay

Edukujemy, dajemy wybór i elastyczność

Zdobywamy wiedzę, dzielimy się nią, rozwijamy nasze metody, przyjmując punkt widzenia kliniki i klienta.

LM Pay

Przyświeca nam myśl klasyczna:
„Całość to więcej niż suma składników”