O LM PAY S.A.

W 2010 roku powstaje Ratalnie.com sp. z o.o., która w krótkim czasie przekształca się w spółkę akcyjną. W 2018 roku na jej bazie tworzy się Medical Finance Group SA oraz nowa, MediRaty sp. z o.o., która w grudniu 2022 roku ostatecznie przekształca się w LM PAY S.A.

LM PAY S.A. wyspecjalizowała się w rozwiązaniach umożliwiających klientom indywidualnym finansowanie kosztów prywatnych usług medycznych i estetycznych oraz płatności odroczone i ratalne. Marki należące do spółki to MediRaty i MediPay.

LM Pa

LM PAY S.A.

Lider rynku pożyczek medycznych

Instytucja finansowa, wyspecjalizowana w finansowaniu kosztów usług zdrowotnych i estetycznych.

Nasze marki

Rozwiązania wysokiej jakości

Spółka działa od 2010 roku, zaczynała od prostych pożyczek na leczenie stomatologiczne. Do dzisiaj pozyskała do współpracy blisko 12 000 klinik, oferujących wszelkie usługi dla zdrowia i urody. Pod marką MediRaty oferowane są w nich pożyczki na opłacenie kosztów tych usług (średnia kwota pożyczki to ok. 5 tys. zł).

1

Spółka w 2019 roku, jako pierwsza i do dzisiaj jedyna na rynku, zaoferowała płatności odroczone typu BNPL za usługi stacjonarne dostępne dla klientów współpracujących gabinetów. Płatności za usługi do 5 tys. zł obecnie dostępne są w systemie MediPay. Pożyczki te charakteryzują się szybszym, zautomatyzowanym procesem, nieco wyższą ceną i krótszym okresem spłaty (1, 3, 4, 8 lub 12 rat). Średnia kwota tych pożyczek to 1,5 tys. zł.

Spółka jest dzisiaj pierwszą w Polsce pozabankową instytucją finansową wyspecjalizowaną w care now pay later (CNPL). Aktualnie pożyczki typu MediPay stanowią ok. trzy czwarte wszystkich pożyczek udzielanych przez Spółkę.

2

Kluczowe dla rozwoju biznesu i jednocześnie stanowiące barierę wejścia dla innych podmiotów, są: rozdrobniony rynek, posiadanie przez Spółkę trwałych relacji z partnerami i wyjątkowy zasięg działania. W ostatnich latach Spółka notuje największą w swojej historii dynamikę wzrostu sprzedaży pożyczek.

3

Placówki współpracujące

LM Pa

Wyszukiwarka

Ponad 12 000 placówek współpracujących i ponad 7 000 zabiegów. Zobacz!

MediKliniki

Posiadamy certyfikaty:

MediKliniki MediKliniki