Zespół LM PAY S.A.

Jakub Czarzasty
Jakub Czarzasty

Prezes Zarządu / CEO

Związany z organizacją od początku, „ojciec założyciel”, odkrywca i inicjator zagospodarowania niszy rynkowej, jaka w 2010 roku wykluła się z niewinnej polisy ubezpieczeniowej dla implantologów stomatologicznych. Pomysłodawca największej liczby rozwiązań w firmie: od technologicznych do biznesowych, w tym marek wiodących usług LM PAY S.A.: MediRaty, MediPay i MediKod. Mózg i niespokojna dusza firmy, wiecznie uśmiechnięty i zarażający energią optymista. Z wykształcenia jest prawnikiem.

Sławomir Bielec
Sławomir Bielec

Członek Zarządu / CFO

Najmocniejszą stroną Sławka są umiejętności analityczne – analiza danych finansowych, prognozowanie przyszłych wyników i rekomendacje trafnych decyzji biznesowych. Głębokie zrozumienie biznesu i jego mechanizmów pozwala mu skutecznie zarządzać finansami firmy. Jego znajomość przepisów i wymagań podatkowych zapewnia firmie absolutną zgodność z prawem. Jest skutecznym negocjatorem i strategiem  finansowym, świetnie przewidującym zmiany w otoczeniu biznesowym. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach a także studiów podyplomowych na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH University of Science and Technology. Od 2019 roku pełni w Spółce funkcję Dyrektora Finansowego.

Kamil Jabłonka
Kamil Jabłonka

Doradca Zarządu Spółki ds. IT

Odpowiada za zarządzanie i rozwój technologiczny w firmie, w tym: sprzęt, oprogramowanie i infrastrukturę IT. Do skutecznego zarządzania projektami technologicznymi posiada niezbędne umiejętności komunikacji z różnymi grupami w firmie, w tym:  zespołami technicznymi, zarządem i klientami. Jest jedną z najbardziej kreatywnych i elastycznych osób w zespole, co umożliwia wprowadzanie innowacji i zmian w strategii technologicznej firmy. Umiejętności analityczne z kolei ułatwiają analizę danych  technologicznych, wyciąganie wniosków oraz podejmowanie decyzji biznesowych opartych na faktach. Nikt w firmie, tak jak Kamil, nie jest na bieżąco z trendami technologicznymi i wyczuciem, jak wykorzystać najnowsze technologie w celu poprawy wydajności i osiągnięcia celów biznesowych. Jest liderem i inspiruje zespół, nie tylko w obszarze IT. Kamil jest absolwentem Polsko-Japońskiej Szkoły Informatyki w Warszawie.

Olga Gójska
Olga Gójska

Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta

Nikt w firmie, tak jak Olga, nie rozumie klientów, którym Spółka oferuje swoje rozwiązania, ich potrzeby i oczekiwania, i wie jak dostarczać im  odpowiednich rozwiązań – umie szybko reagować, aby zapewnić im zadowolenie. Posiada zdolność do budowania relacji i silne umiejętności interpersonalne zwiększania zaangażowania i lojalności klientów wobec firmy. Jest urodzoną liderką, ma doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze, co pozwala jej motywować zespół do osiągania celów i zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta. Świetnie rozumie technologię, której używa firma w tym obszarze a strategiczne podejście do planowania pozwala jej na  skuteczne i efektywne działania dla firmy. Związana z firmą od 2013 roku. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Warszawie na kierunku Administracja i Zarządzanie.

Kamil Cholewiński
Kamil Cholewiński

Adwokat

Jako Dyrektor Zespołu Prawnego ma głęboką znajomość prawa finansowego, cywilnego, handlowego i podatkowego. Posiada praktyczną znajomość funkcjonowania rynków finansowych i instrumentów finansowych. Efektywnie zarządza zespołem dzięki wyjątkowym umiejętnościom interpersonalnym. Jest dobrym komunikatorem, zarówno wewnętrznie w firmie, jak i z klientami zewnętrznymi, a także  skutecznie negocjuje i rozwiązuje konflikty. Szybko podejmuje decyzje i ma zdolność  dostosowania praktyk prawnych do celów biznesowych firmy. Działa zgodnie z wysokimi standardami etycznymi oraz przestrzega  przepisów prawnych i regulacji branżowych. Jest absolwentem wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Paweł Olewiński
Paweł Olewiński

Dyrektor Marketingu i PR

W swojej pracy skupia się przede wszystkim badaniach prowadzących do zrozumienia specyfiki rynku prywatnych usług medycznych i zmieniających się trendów oraz klientów i ich preferencji. W oparciu o analizy i wnioski płynące z badań rynkowych, realizuje strategię marketingową firmy, która efektywnie przyciąga uwagę klientów oraz buduje wizerunek marki. Z marketingiem i branżą finansową związany od ponad 20 lat. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Marcin Tokarek
Marcin Tokarek

Dyrektor Zarządzający Ryzykiem Kredytowym

Od 20 lat związany z branżą finansową. Posiada szerokie kompetencje i umiejętności analityczne, przeprowadzania analiz finansowych, identyfikowania trendów rynkowych i prognozowania ryzyka kredytowego. Wyróżniają go także umiejętności interpersonalne, dbałość o wysokie standardy etyczne oraz przestrzeganie przepisów prawnych i regulacji branżowych.

Oliwia Andres
Oliwia Andres

Dyrektor IT

Rada Nadzorcza

Marcin Garliński

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie sprawuje następujące funkcje w organach spółek należących do Grupy Kapitałowej MUZA S.A i będących spółkami zależnymi wobec spółki MUZA S.A.: członek Rady Nadzorczej PDK S.A., prezes Zarządu spółki PGW S.A. w likwidacji oraz prezes Zarządu spółki MUZA Szkolna Sp z o.o.

Ryszard Bartkowiak

Członek Rady Nadzorczej

Radca Prawny, Partner Zarządzający GWW Legal. Doświadczenia zawodowe zdobywał, świadcząc pomoc prawną na rzecz spółek publicznych, funduszy inwestycyjnych, firm leasingowych, innych instytucji finansowych oraz firm z branży nieruchomościowej.

Paweł Świerczek

Członek Rady Nadzorczej